Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda
Tarihçe

     Firmamız 2004 yılında Gaziantep'de Ekol Cam ismi ile kurulmuştur. Sektörde 25 yılı aşkın tecrübesi ile firmamız 2008 yılında Gold Cam San. Tic. Ltd. Şti.  ismi ile kurumsal yapısına kavuşmuştur. Ürün yelpazesi her geçen gün artan firmamız özellikle 2013 yılında demonte cam balkon sistemlerine geçiş yaparak Doğu anadolu ve Güneydoğu Anadolu bölgesinin en büyük cam balkon üreticisi olmuştur. Bu bölgelere temperli cam satışı, cam balkon ürün tasarımı ve bayilikler koluyla malzeme ve hizmet sağlamaktadır. 

 

      Gold Cam San. Tic. Ltd. Şti. tüm çalışanlarının etkin katılımlarıyla müşteri ihtiyaç ve imkanlarını dikkate alarak, müşteri memnuniyetini sürekli kılmak için kaynaklarını ekonomik, etkin ve verimli bir biçimde kullanmaktadır.

 

     Gold Cam San. Tic. Ltd. Şti., üretimi, satış ve satış sonrası hizmetlerde toplam kalite yönetimi anlayışıyla hareket etmekteyiz. Tecrübeli ve geniş kadromuz ile mutlu müşteri ve müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

 

       Firmamız AR-GE çalışmaları ile sürekli alt yapısını yenilemektedir. Gold Cam markalı ürünlerini Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerine sunan firmamız atan kapasitesi ile tüm Türkiyeye hizmet vermeye başlamıştır.

 

      Bizi, bugün olduğumuz yere getiren değerlere olan bağlılığımız, bu başarıya katkı sağlayan çalışanlarımız ve üretici bayilerimizle yolumuza devam etmek öncelikli hedefimizdir.

 

      Amacımız yaratıcı tasarım ve geliştirilmiş hizmet yelpazesi ile kaliteli ürün anlayışı ve müşteri memnuniyeti sınırlarını aşmaktır. 

 

      Sektörümüzde, siz değerleri müşterilerimize ve bayilerimize en iyi ve en kaliteli ürünü en uygun fiyata sunmayı hedefliyoruz.

ONLİNE KATALOG

Aşağıda bölümde bulunan e katalog için tıklayınız bölümünden kataloğun pdf halini inceleyebilir, dilerseniz bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

widget
Hızlı İletişim

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin

loading